Teknoloji

Marvel’s Avengers İçin Son Güncelleme Yayınlandı

Marvel’s Avengers, çıktıktan kısa bir süre sonra Square Enix şirketinin tarihindeki başarısız oyunlar listesine adını yazdırmayı başardı. Aslında bu tabloyu tersine çevirmek için zaman içinde çok çaba harcandı ama bu genel gidişatı değiştirmeye yetmedi. Ocak ayında yapılan duyurunun ardından Game Pass hizmetinde halihazırda bulunan canlı hizmet yapısı, Marvel’s Avengers için son güncellemeYayınlandı.

Son Güncelleme Marvel’s Avengers’a Ne Getiriyor?

PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanan sürüm 2.8 güncellemesi ile oyun genelinde çeşitli hatalar için analiz ve düzeltmeler yapılırken, esinlenilen ve ilham alınmayan hemen hemen tüm kıyafetler, karakter tepkileri, bitişler tüm MCU evreninden hareketler ve isim levhaları. Kahraman Kartınıza otomatik olarak eklenir. Böylelikle oyun içi mağazadaki tüm içeriklere online olarak ve hiçbir ücret ödemeden erişebileceksiniz. Ayrıca Kahramanın Katalizörleri ve Parça Çıkarıcıları da oyundan bire bir kaldırılacak ve Parça ve deneyim puanı kazanma oranları kalıcı olarak en az 1,5x olarak ayarlanacak.

Öte yandan yeni güncelleme ile Sevkiyat sistemi ve Hero Challenge Cards da oyundan kaldırılıyor. Sonuç olarak, her ikisiyle de temas halinde olan tüm öğelere otomatik olarak sahip olacaksınız. Ayrıca, tüm krediler oyun içi kaynaklara dönüştürülecektir.

Son olarak 30 Eylül 2023 tarihinde resmi takviye tamamen sonlandırılacaktır. Ancak ana senaryo ve çok oyunculu modların yeni bir büyük gelişmeye kadar açık bırakılacağı da söyleniyor. Böylece oyunu oynamaya devam edebileceksiniz.

30 Eylül 2023 prestijiyle Marvel’s Avengers dijital olarak satın alınamıyor. Bu, çevrimiçi mağazalardan kaldırılacağı anlamına gelir. Oyun, Game Pass ve PlayStation Plus hizmetlerinde mevcuttur, ancak geliştiricinin “Bu sayfada tartışılan tüm değişiklikler, oyunun Game Pass ve PlayStation Plus Extra sürümleri için de geçerli olacaktır”Söylemlere bakılırsa belirtilen tarihte her iki servisten de kaldırılma ihtimali yüksek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu