Ekonomi

Coinbase ve GenTwo Digital ortaklığını duyurdu

Kripto para bölümü geçen yıl oldukça güçlü bir dönem geçirdi. Yeni yılın başlamasıyla birlikte toparlanmaya başlayan kripto para piyasaları, çeşitli iştiraklerin kurulmasını tetiklemiş görünüyor.

Sektör hakkında edinilen bilgilere göre geçtiğimiz günlerde yeniden yapılanma kapsamında 950 kişiyi işten çıkaracağını açıklayan Coinbase’in ardından Japonya’daki birimi kapatılmıştı. Konuyla ilgili son gelen bilgilere göre Coinbase, çalışmalarını genişletmek için GenTwo Digital ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Coinbase ve GenTwo yan kuruluşunu duyurdu

GenTwo Digital bugün Coinbase ile bir yan kuruluş kurduğunu duyurdu. Coinbase, halka açık bir kripto para platformu olarak adından söz ettiren GenTwo Digital ile ortaklık kurarak operasyonlarını genişleteceğini duyurdu. GenTwo Digital Yönetici Ortağı Lucas A. Ereth şunları söyledi:

Bu ortaklık sayesinde, GenTwo ve Coinbase, güvenilir kurumsal Kripto varlıklarına açılan kapıdır ve aynı zamanda GenTwo’nun Dünya için daha açık bir finansal sistem yaratırken yatırım evrenini genişletme misyonumuzu gerçekleştirmesine yardımcı olur.”

Coinbase, söz konusu paydaş hakkında şu ifadeleri kullandı:

Herhangi bir yetkili finans kuruluşunu sermayeye dönüştürmek için GenTwo ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Kriptoya erişim sağlamak için İsviçre’de pasif ve aktif olarak yönetilen danışmanlar ve finansal aracılar olan sertifikalar aracılığıyla müşterilere temel bilgiler.

Kripto para piyasalarında yaşanan olumlu hareketler, dev isimlerin çalışmalarını da olumlu yönde etkiliyor. Bu anlamda firmalar çeşitli ortaklıklar kurarak çalışmalarını genişletmektedir.

haberayas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu