Yaşam

Fashion Breeze 2023 defilesi büyüledi

İSTANBUL (İGFA) – İpek Tanrıyar’ın ev sahipliği yaptığı defilede top modeller Wilma Elles, Ece Gürsel, Elif Ece Uzun, Aynur Açıkgöz Couture’den Aynur Açıkgöz, H&C Gelinlik’ten Hatice Yavuz, Bilal El Hattab, Mira Wefding’den Derya Çakır, Salon Tuğba’dan Tuğba Yiğit gibi ünlü tasarımcıların kıyafetleri ile podyumdaydı.

Defilede Mutahsin Yıldırım’ın organize ettiği Turnatour’un animasyon grubu özgün kıyafetleriyle kusursuz animasyon gösterileri sergiledi.

4.’sü düzenlenen Fashion Breeze 2023 defilesinde iş, sanat, akademi ve cemiyet dünyasından birçok isim davetlilerin arasında yerini aldı. Defilenin koreograflığını Serkan Duman üstlenirken, Tertibi Sultan Bozkuş İrtibat ve Reklam Prodüksiyonu organize edildi.

Elite World Business Hotel’de düzenlenen “Kadına Şiddete Son” alt temalı bu özel defilede Willma Elles, şiddet mağduru bir kadını canlandırırken gözünün her yeri morarmış bir şekilde sahne aldı. kadına şiddete hayır mesajı Geceye başarılı ve güçlü kadın sporcular ile akademisyen bayanlar da katıldı. Fashion Breeze’in 29 Ekim’deki defilesi merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu