Teknoloji

Hi-Fi Rush, Xbox için büyük bir hit oldu

 
Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu yılın ocak ayında yayınlanan ritim tabanlı oyun Hi-Fi Rush için çeşitli yorumlar yapıldı. Xbox Oyun Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aaron Greenberg, Hi-Fi Rush’ın “kazanması gereken parayı kazandırmadığı” iddialarının ardından Twitter’da küçük bir açıklama yaparak konuya açıklık getirdi.
 
Hi-Fi Rush, Xbox için büyük bir hit oldu
 
 
 
Game Mess Decides podcast’inin son bölümünde Industry Insider’dan Jeff Grubb, Hi-Fi Rush’ın “sahip olması gereken parayı kazanmadığını” söyledi. Bu telaffuz dünya çapında çeşitli yansımalara neden olmuş ve Aaron Greenberg bu konuya açıklık getirmek için çeşitli açıklamalarda bulunmuştur.
 
Greenberg, Twitter’da paylaştığı bir gönderide şunları söyledi: “Hi-Fi RUSH, hem bizim hem de oyuncularımız için büyük bir hit oldu. Tango Gameworks’ün bu sürpriz oyunla çığır açmasından gerçekten çok memnunuz.”
 
Bethesda’ya göre oyun 1 Mart prestijiyle iki milyon oyuncuya ulaştı. Ayrıca şubat ayı sonunda oyun direktörü John Johanas, oyunun çıktıktan yaklaşık bir ay sonra 10.000 Steam kullanıcı yorumu aldığını söyledi.
 
Hi-Fi Rush, şu anda Xbox Series ve PC için kullanılabilir.
 

 

haber-cildir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu