Yaşam

Janus Rasmussen (Kiasmos) “PSMLoves2Dance” kapsamında 3 Şubat’ta Zorlu PSM’de!

Zorlu PSM’nin elektronik müziğin en iyilerini sahnesinde ağırlayacağı yeni “PSMLoves2Dance” serisi kapsamında duyurulan ilk isimlerden Janus Rasmussen (Kiasmos), akustik melodileri minimal dokunuşlarla harmanlayarak elektronik müziğe özgün bir yorum katıyor. techno, 3 Şubat’ta “PSMLoves2Dance”de %100 Studio’da! ” dizisinin açılışına imza atıyor. 

“PSMLloves2Dance” konser serisi ile müzikseverleri görsel ve işitsel bir gösteriye davet edecek olan Güçlü PSM, dansın ve eşsiz bir müzik deneyiminin merkezi haline gelecek. Rejkavik atmosferini sahneye taşıyan, “Blurred” ile milyonlarca kez dinlendikten sonra İskandinav Müzik Kurulu Ödülü’ne aday gösterilen ilk albümü “Vín” ile izleyiciyi İskandinav dans müziğinin mistik ritimleriyle buluşturuyor. ” ve “Döngü” bölümleri. Kiasmosikiliden Janus Rasmussen“PSMLoves2Dance” serisinin bir parçası olarak Strong PSM’ye geliyor.

Görsel performanslar eşliğinde eşsiz müzikal deneyimler sunacak olan Rasmussen’e, Almanya’nın distopik ‘Kara Orman’ atmosferinden esinlenen tekno melodilerle genç prodüktör Fejká eşlik edecek. Güçlü PSM’yi elektronik müziğin katmanlı melodileriyle kucaklayacak ikilinin unutulmaz konseri 3 Şubat 21.30’da Güçlü PSM %100 Studio’da!

Kapı Açma:20.30

Aktivite:21.30

Bilet fiyatları:

Ön Satış 1. Dönem: 297,00

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu