Haber

Rizespor taraftarı Bülent Korkmaz’ı istifaya davet etti

Çaykur Rizespor taraftarları kulüp tesislerinin önüne gelerek Teknik Direktör Bülent Korkmaz’a istifa çağrısında bulundu.

Çaykur Rizespor, Cümle Alem Grubu, Spor Toto 1. Lig’in 24. haftasında Samsunspor-Çaykur Rizespor’a mağlup olmasının ardından ‘Bülent Korkmaz’ sosyal medya hesaplarından istifa çağrısında bulundu. Sosyal medyada atılan Bülent Korkmaz’ın istifa hashtag’i Türkiye’nin gündeminde ilk sırada yer aldı. Grup daha sonra hesaplarından Mehmet Cengiz Tesisleri önünde basın açıklaması yapacağını duyurdu. Taraftar grubu, üzerinde ‘Bülent Korkmaz istifa’ yazan siyah çelengi tesisin önüne bıraktıktan sonra basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasının ardından taraftar grubu üyeleri ‘Bülent Korkmaz istifa’ diye bağırarak dağıldı.

“Burası bizim evimiz”

Cümle Alem Taraftarlar Topluluğu Başkanı Ali Yılmazoğlu, “Amacımız bugün burada küçük bir basın açıklaması yaparak Rizespor’u daha iyi yerlere getirmek. Burada rastgele bir patlama ya da farklı bir durumdan söz edilmiyor. Bazı basın organlarında, Kulüp yayınlanmak üzere ibareler kullanıyor.”Bu şartlar kabul edilemez. Burası bizim evimiz. Burası bizim evimiz. Herkesi burada duyarlılığa davet ediyorum. Rizespor’un geleceği için küçük bir basın açıklamamız var” dedi.

“Büyük Rizespor taraftarının isteği Bülent Korkmaz’ın gönderilmesidir”

Cümle Alem Taraftar Grubu Basın Sözcüsü Berkan Yılmaz tarafından yapılan basın açıklamasında, “Bugün Cümle Alem Frubu olarak Bülent Korkmaz’ı istifaya davet etmek için toplandık. Ligin başından beri oynanan skor ve oynanan futbol ortada. bizi tatmin etmiyor ama derin düşünceler içerisindeyiz.Bizi aşağılara sürüklüyor.Lig bitmeden hocayı değiştirmek şart vakit kaybetmeden.En ufak bir sabrımız yok.Kendimizi play-off hattında görmek Ligde hak etmediğimiz ve bizi üzen bir durum var.Kan değişiminin bu takımı ve şehri ayağa kaldıracağına inanıyoruz.Buradan Rizespor yönetimine sesleniyoruz.Yüce Rizespor taraftarlarının ricası, Rizespor’u yurdun her köşesinde kayıtsız şartsız yalnız bırakmayan Bülent Korkmaz’ın gönderilmesidir.Bu sese kulak vereceğinize olan güvenimiz tamdır.’ sözleri kullanıldı. – RİZE

haber-tutak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu